خانه / رشته های علوم انسانی / رشته تربیت بدنی / دانلود پایان نامه میزان رضایت مندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات

دانلود پایان نامه میزان رضایت مندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات

عنوان : میزان رضایت مندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها در دانشگاه فردوسی مشهد

 

چکیده

در سالهای گذشته تلاشهای زیادی در جهت توسعه ورزش بانوان صورت گرفته است یکی از راههای علاقمند کردن دختران دانشجو به فعالیتهای جسمانی برگزاری مسابقات ورزشی در سطح خوابگاهها می باشد.

در این مطالعه محقق جهت تشخیص میزان رضایتمندی دانشجویان دختر دانشگاه فردوسی از برگزاری مسابقات هفته خوابگاهها به توزیع فرم ارزشیابی بین شرکت کنندگان و تماشاچیان پرداخت.

خلاصه تحقیق

پژوهش حاضر اقدام به بررسی رضایتمندی دانشجویان دختر خوابگاهی از برگزاری مسابقات هفته خوابگاه های دانشگاه فردوسی مشهد نموده است. هدف عمده این تحقیق بررسی این امر است که مسابقات خوابگاهها آنطور که باید و شاید اجرا شود یا خیر.

تکنیک محقق پرسشنامه بوده است. بخش اول پرسشنامه اطلاعات عمومی و بخش دوم شامل ۱۲ سوال بود. جامعه آماری در این تحقیق دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه فردوسی مشهد بود که تعداد ازمودنیهای انتخابی جامعه آماری در این تحقیق دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه فردوسی مشهد بود که تعداد آزمودنیهای انتخابی از این جامعه ۸۰ نفر بودند.

روش آماری مورد استفاده در این تحقیق، آمار توصیفی بوده است. نتایج این تحقیق نشان داده اند رضایتمندی دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه فردوسی مشهد از برگزاری مسابقات هفته خوابگاه ها مطلوب بوده با توجه به نتابج تحقیق به مسئولین دست اندرکار امور تربیت بدنی پیشنهاد می شود جهت حمایت هرچه بیشتر برگزارکنندگان مسابقات به تقویت و امکانات و تجهیزات ورزشی به منظور جذاب تر کردن و استقبال دانشجویان و به خصوص ورزش خواهران توجه بیشتر نمایند.

 

همچنین بخوانید:  دانلود پایان نامه روانشناسی ورزش
دانلود پایان نامه میزان رضایت مندی دانشجویان دختر از برگزاری مسابقات
قیمت : 5000 تومان
فرمت فایل : Word
تعداد صفحه : 42
حجم فایل : مگابایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.